Udrożnij swoje tętnice w zaledwie 3 miesiące i uchroń swoje serce przed zawałem, póki nie jest za późno!

Zamów teraz
Jeżeli...
 • szybko się męczysz
 • masz słabą koncentrację
 • cierpisz na bóle głowy
 • masz nadciśnienie
 • łatwo łapiesz zadyszki
 • zdarzają Ci się skurcze mięśni
 • masz zbyt wysoki poziom cholesterolu

…to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje tętnice są zapchane i grozi Ci zawał serca! Możesz temu zapobiec – uchronisz się przed niebezpieczeństwem dzięki innowacyjnej, biomedycznej kuracji opartej jedynie na naturalnych składnikach, opracowanej przez profesora Smitha. Wypróbowało ją już 13 000 zadowolonych pacjentów. Każdy z nich skutecznie odblokował tętnice, obniżył cholesterol nawet o 87,4%, poprawił czucie w nogach, pozbył się blaszek miażdżycowych i zregenerował układ krwionośny w 3 miesiące oraz zmniejszył ryzyko zawału i udaru.

Witaj,
nazywam się profesor John Smith, jestem specjalistą ds. układu krążenia i kardiologiem z 26-letnim stażem pracy. Pragnę na tej stronie zapoznać Cię z wynalezioną przeze mnie innowacyjną formułą przeciwmiażdżycową bazującą na naturalnym ekstrakcie z gotu kola Centella asiatica. Umożliwia ona nieoperacyjne oczyszczenie tętnic ze śmiercionośnych złogów, zapobiega rozwojowi miażdżycy i chroni przed zawałem serca..

Codzienne stosowanie tej kuracji przez 3 miesiące wspomaga układ krążenia i pozwala całkowicie usunąć blaszki miażdżycowe poprzez zmniejszenie ich grubości.

Już w pierwszych 10 dniach kuracji złogi miażdżycowe są rozpuszczane i usuwane dzięki zawartości aktywnych enzymów i substancji roślinnych. Pacjent może zaobserwować lepsze samopoczucie i poprawę koncentracji. Po miesiącu kuracji blaszki miażdżycowe są mniejsze nawet o 87%, bóle głowy ustępują, a skurcze mięśni znikają.

Badania wykazują, że po 3 miesiącach kuracji blaszki miażdżycowe zostają całkowicie usunięte. Tętnice zostają udrożnione, a niebezpieczeństwo zawału serca i udaru mózgu zmniejsza się 15-krotnie, nawet po 75. roku życia! Dotychczasowe osiągnięcia medycyny nie umożliwiały tak spektakularnych efektów, jak kuracja ekstraktem z gotu kola.

Nigdy wcześniej medycyna nie była w stanie nawet zbliżyć się do cudownych rezultatów, które już potwierdziła kuracja wyciągiem z gotu kola Centella asiatica. Najbardziej cenione i renomowane pisma naukowe już okrzyknęły tę formułę „cudownym antidotum do walki z miażdżycą”.

Cudowne właściwości Centella asiatica

Gotu kola dzięki wysokiej zawartości olejków eterycznych, garbników, flawonoidów, fitosteroli, aminokwasów oraz witamin A, C, K, E oraz dużych ilości magnezu, bardzo szybko i skutecznie rozpuszcza złogi miażdżycowe zalegające w tętnicach. W ten sposób krew może swobodnie płynąć do najbardziej odległych narządów i naczyń włosowatych.

Przy współpracy ze specjalistami z wielu światowych uniwersytetów opracowałem roślinną recepturę na bazie wyciągu z Centella asiatica oraz 3 niezwykle ważnych składników, które wspomagają prawidłową kondycję tętnic:

 • ekstraktu z liścia lotosu, który zwiększa przepływ krwi i obniża ciśnienie
 • wyciągu z kory migdałowej wspomagającego pracę serca
 • diosminy, która poprawia krążenie

Wypowiedź prof. Arliki Carlsson, specjalistki kardiologii:

„Powodem zapychania się tętnic u ludzi jest stresujący tryb życia i niewłaściwa dieta, które skutkują uszkodzeniami w obrębie tętnic. Przyczyną powstawania złogów w tętnicach są także wolne rodniki i cholesterol, które dosłownie wyniszczają układ krwionośny powodując zawał serca i udar mózgu. Takiej sytuacji można zapobiec dzięki naturalnym substancjom znajdującym się w ekstrakcie z Centella asiatica, który automatycznie regeneruje i naprawia wszystkie powstałe uszkodzenia.”

Okazuje się, że to nie jedyne cudowne właściwości gotu kola. Dzięki zawartym w niej mikrocząsteczkom, naczynia krwionośne stają się bardziej elastyczne i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Oczyszczenie układu krążenia przywraca właściwy przepływ krwi do wszystkich organów, co umożliwia ich lepsze odżywienie. Narządy, do których wcześniej krew nie była transportowana w odpowiedniej ilości, ponownie zaczynają funkcjonować prawidłowo.

Opracowana przeze mnie metoda, zaowocowała wyprodukowaniem preparatu, który skutecznie pomógł już 13 000 chorym. Efektywność kuracji została potwierdzona licznymi badaniami, przeprowadzonymi w wielu renomowanych ośrodkach badawczych. Wynika z nich, że:

 • tętnice są zupełnie udrożnione już po 3 miesiącach kuracji
 • ciśnienie krwi obniża się już po 1 dawce
 • poziom cholesterolu LDL spada o 67,4%
 • ryzyko zawału serca zmniejsza się o 97,7%
 • niebezpieczeństwo wystąpienia udaru mózgu znika po 1 miesiącu

Niestety, moi koledzy z branży wyśmiali mnie i skompromitowali, ale ja nie poddałem się.

Po udanych badaniach i długiej pracy nad nową kuracją przestałem przepisywać pacjentom standardowe leki przeciwmiażdżycowe. Szybko znalazłem producenta, który podjął się produkcji mojego preparatu. Wyjechałem do Nowej Zelandii, gdzie otworzyłem własny gabinet.

W nowym miejscu pracy ludzie są pozytywnie nastawieni do nowej, niekonwencjonalnej metody leczenia, a wieść o jej dobrych efektach szybko się rozniosła. Moi pacjenci są wdzięczni za uratowanie ich życia i zdrowia, z czego jestem bardzo dumny.

Kuracja ekstraktem z Centella asiatica – jak ją wypróbować?

Naturalna bioaktywna kuracja na bazie ekstraktu z gotu kola nie jest dostępna w aptekach. Lekarze i farmaceuci boją się utraty korzyści z przepisywania chemicznych specyfików. Jeśli chcesz znów cieszyć się dobrym zdrowiem i ustrzec się zawału serca lub udaru, musisz sam podjąć właściwą decyzję.

Wystarczy już 1 dawka dziennie, by całkowicie oczyścić i odblokować tętnice w 3 miesiące, bez obaw o miażdżycę, zawał serca i udar mózgu. Efekty przyjmowania preparatu Cardioxil zobaczysz już po 5-10 dniach stosowania, pożegnasz się z bólem głowy, ciągłym zmęczeniem, nadciśnieniem, wysokim poziomem cholesterolu i skurczami mięśni. Po 3 miesiącach kuracji będziesz cieszyć się doskonałym krążeniem i świetnymi wynikami badań.

Ponadto, kuracja została objęta prestiżową Europejską Gwarancją Najwyższej Jakości:

Wszystko to osiągniesz dzięki w 100% naturalnej i bezpiecznej kuracji Cardioxil.

W Europie już 13 000 osób wypróbowało Cardioxil i odzyskało zdrowie. W Polsce moja formuła jest nowością, ale już wiele Polek i Polaków przekonało się o skuteczności tej metody. Badania nie pozostawiają wątpliwości: Cardioxil skutecznie leczy miażdżycę, usuwa blaszki miażdżycowe oraz zapobiega zawałom serca i udarom mózgu!

Zadbaj nie tylko o swoje zdrowie, ale chroń także swoich najbliższych.

Pamiętaj, że stawką w grze jest Twoje zdrowie i życie. Zawał serca jest wciąż najczęstszą przyczyną przedwczesnej śmierci na całym świecie!

W trosce o zdrowie setek tysięcy osób udostępniam Cardioxil ze specjalnym % rabatem. Skorzystaj z szansy i pozbądź się miażdżycy już dziś!

Wystarczy, że wypełnisz formularz, a kurier dostarczy Cardioxil prosto do Twojego domu. Nie musisz wcześniej płacić przez internet, przesyłkę opłacisz dopiero podczas otrzymania paczki.

Uwaga!
Ilość promocyjnych opakowań Cardioxil jest ograniczona, a taka okazja może się już nie powtórzyć, więc nie zwlekaj i zamów już teraz!

Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia,
Profesor John Smith

Odbierz Cardioxil 155 PLN taniej
product box

Liczba dostępnych sztuk z aktualnej partii

0 1 9

310 PLN 155 PLN

Zamów teraz i oszczędź 155 PLN
Po wyczerpaniu limitu 200 zamówień promocja przepada.

Formularz zamówienia

TAK! Chcę otrzymać Cardioxil 155 PLN taniej. Oznacza to, że mój wybór jest całkowicie bezpieczny, ponieważ preparat jest objęty Europejską Gwarancją Najwyższej Jakości. Produkt zostanie mi dostarczony kurierem w ciągu najbliższych kilku dni.

WAŻNE! Nie płać dodatkowo za przesyłkę. Koszt dostarczenia paczki, w określonych rejonach w 100% refunduje producent. By sprawdzić czy Tobie również przysługuje pełne dofinansowanie, uzupełnij formularz o prawidłowe dane adresowe i naciśnij przycisk poniżej.

To pole jest wymagane
Wprowadź poprawnie adres
To pole jest wymagane
Wprowadź poprawnie kod pocztowy
To pole jest wymagane
Wprowadź poprawnie miejscowość
(szczegóły dostawy, lokalizacji itp.)
(Otrzymuj najnowsze informacje o aktualnych promocjach i ofertach)
Wypełnij dalszą część formularza i otrzymaj darmową wysyłkę